Швейне підприємство у Львові готове прийняти ще 100 працівників

Головні новини Львова 03.08Ольга Зеліско, 3 серпня 2015, 18:55 2591 0

Швейне підприємство «Маяк» готове прийняти на роботу ще 100 працівників. Львівська швейна фабрика одна з провідних виробників одягу в Україні. Та на внутрішній ринок підприємство не працює. Лише на експорт, в країни Західної Європи. На швейному підприємстві шиють жіночі та чоловічі пальта, плащі, куртки, костюми та спідниці для модних європейських брендів. Тут працюють дві сотні робітників. В основному це жінки старшого віку. Середня зарплата– три тисячі гривень. Молодь не поспішає освоювати робітничі професії, тож не лише на цьому підприємстві, а й загалом у Львові бракує професійних швей. Теперішня підготовка молодих кадрів на низькому рівні. Профтехосвіта потребує  трансформації.

«Ми сьогодні готові прийняти на роботу 50-100 швей. У нас є можливість забезпечити роботою. І сьогодні рівень зарплати піднімається на підприємстві. Ми за перше півріччя підняли зарплату на 37%. І дальше плануєм, в нас є можливість», – розповів директор ТДВ «Маяк» Віктор Виговський.

Та купити якісний вітчизняний одяг неможливо для українців. Через велику плату  за землю та контрабандний одяг.

«Основний вал всієї продукції в Україну завозиться контрабандою. З якого не сплачуються податки, не створюються нові робочі місця. Практично, контрабанда на сьогоднішній день в нашій державі – це ще один бюджет держави, який ми недоотримуємо», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Лише за перші шість місяців «Маяк» відрахував до бюджету 2,5 мільйони гривень. З них мільйон – за оренду землі. Зараз підприємство просить міську раду зменшити плату за землю, щоби збільшити свої потужності.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук