Швейцарія посилила санкції проти Росії

СвітЛюбко Петренко, 27 серпня 20142550

Швейцарія посилила санкції проти Росії у зв’язку з її агресією в Україні. Відповідне рішення ухвалив уряд конфедерації. Нові санкції доповнять вже чинні, запроваджені ще другого квітня цього року. Про це повідомляється на офіційному сайті уряду конфедерації.

 «Відповідно до свого звіту від 13 серпня 2014 року про ситуацію в Україні, уряд постановив розширити свою політику в цьому напрямку й запровадити необхідні заходи, щоб Швейцарія не стала на заваді санкціям, які нещодавно запровадив Євросоюз», – говориться в повідомленні.

Зокрема, до вже існуючого «чорного списку» швейцарські урядовці додали прізвища ще одинадцяти осіб і назви п'яти банків. Ведення бізнесу з цими особами та організаціями відтепер натикатиметься на обмеження, починати нові фінансові відносини з ними заборонено. Якщо швейцарські фірми чи громадяни мають з ними вже усталені стосунки, то вони зобов’язані повідомити про це владу.

Крім цього, Швейцарія накладає заборону на імпорт матеріалів військового призначення з РФ, а також на експорт до Росії устаткування для нафтової промисловості, товарів військового та подвійного призначення.

Окрім того, Берн вирішив обмежити інвестиційні проекти в Криму.

У повідомлення також говориться, що Швейцарія й надалі уважно стежитиме за розвитком ситуації в Україні й у разі потреби буде готова до запровадження подальших санкцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук