Швейцарська компанія стала мажоритарним власником банку «Львів»

«Львів» є першим інвестиційним проектом responsAbility Participations AG в Україні

Банк перейшов під керування швейцарських інвесторів

Швейцарська компанія responAbility Participations сконцентрувала у своїх руках понад половину акцій українського банку «Львів». Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті банку.

Віднині компанія стала мажоритарним власником банку «Львів».

У серпні 2018 року responAbility Participations AG придбала 40,45% акцій банку «Львів» у компанії «Нью прогрес холдинг». На наступному етапі responAbility купила акції нової емісії і у підсумку стала мажоритарним власником з часткою в 51% акцій.

У 2006-2018 роках кінцевим власником 99% акцій банку був ісландський фінансист і банкір (в минулому шахіст) Марґеір Петурсон.

Як пише «Економічна правда», наразі під управлінням компанії перебувають активи на суму 3,1 млрд доларів (540 компаній в 97 країнах). Офіси компанії розташовані в Цюріху і Женеві, а також в ЄС, Китаї, Індії, Африці і Латинській Америці. responsAbility інвестує в компанії в сфері енергетики, сільського господарства та фінансів.

Банк «Львів» є першим інвестиційним проектом responsAbility Participations AG в Україні. Мережа банку налічує 22 відділення у Західній Україні та в Києві, з головним офісом у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук