Силові структури отримають 1,5 млрд грн на житло для військовослужбовців

Силові структури України отримають близько 1,5 млрд грн на придбання і будівництво житла для військовослужбовців.

Відповідні показники зафіксовані в таблицях до закону «Про Державний бюджет України на 2015 рік», оприлюднених на сайті Верховної Ради в понеділок, передає «Інтерфакс-Україна».

Згідно з ними, Міністерство оборони України отримає 1,14 млрд грн на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців збройних сил України (у 2014 на це бюджетом було передбачено 453,2 млн грн).

Міністерству внутрішніх справ виділять 121,8 млн грн для будівництва і придбання житла для військовослужбовців Національної гвардії України, для військовослужбовців державної прикордонної служби України – 68,2 млн грн (у 2014 році - 2,31 млн грн).

Служба безпеки України отримає на житло для військовослужбовців 190 млн грн (у 2014 р. – 130 тис. грн), служба зовнішньої розвідки - 10 млн грн

Крім того, Державна служба у справах ветеранів війни і учасників антитерористичної операції при Мінсоцполітики отримає 63,949 млн грн на забезпечення житлом осіб, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції і/або в забезпеченні її проведення втратили функціональні можливості нижніх кінцівок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук