Сім найбільших супермаркетів Буковини вводять в оману споживачів, – АМКУ

Економіка18 січня 20112820

Адміністративна колегія Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала розгляд справ проти семи найбільших торгівельних мереж, які діють в Чернівецькій області, за ознаками порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, під час моніторингу ринку продуктів харчування працівниками територіального відділення виявлено, що цілий ряд суб’єктів господарювання розповсюджують інформацію про товари, яка не відповідає дійсності. Як правило, це відбувається шляхом розміщення такої інформації в рекламних матеріалах, на цінниках та чеках. Оскільки такі дії торгівельних мереж можуть вводити в оману споживачів, територіальним відділення проводиться детальне вивчення всіх обставин справ.

При розгляді справ окремі торгівельні мережі визнали факти порушень законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та вжили заходів щодо припинення розповсюдження неправдивої інформації про товари, які вони реалізують. До порушників, відповідно до чинного законодавства, будуть застосовані заходи адміністративного впливу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук