Сімейство львівських художників подорожує задля етюдів

Головні новини Львова 04.08Оксана Сенишин, 4 серпня 2015, 16:58 952 0

Художники Тетяна та Микола Могилати з усім художнім начинням ходять в гори, на річку чи до фортеці ще зі своїх студентських років. Тепер компанію складає ще й донька. Ліс у Білогорщі  - не лише територія їхнього відпочинку, а й територія натхнення. Там вони зібралися задля етюдів. Туди приходять не вперше. 

«Цікаво вигладає зимою. Дуже гарно. Дуже гарно восени. Власне, літом ми його ще не малювали. Так що, вирішили: ще в нас немає літнього етюду з цього місця», – розповіла художниця Тетяна Могилат.

Для невеличкого етюдика досить і півтори години.  Митці вхоплюють барви, тіні, настрій натури, а далі  – допрацюють вдома. 

«Ми отак приходимо в сільський постівник, на якому діти гуляють, корови пасуться – ми часом заважаєм там трохи. Але нам люди завжди йдуть назустріч. Ніколи не було ніяких непорозумінь. Біля хати, коли ось так малюєм, нам каву виносять, щось поїсти – люди дуже щирі, бо ми заходимо дуже в гори глибоко», – додав художник Микола Могилат.

Донька Наталя, хоч і графік від початку – адже вивчала це мистецтво у Коледжі імені Труша і в Академії мистецтв – зараз теж присвячує себе живопису. Навіть викладає малярство у коледжі. Етюди любить незалежно від погоди.   

«Дуже гарно зробили рисунок, почали роботу. І тут – блискавки, гроза просто страшна. Ми сховалися – вона пронеслася. І вже за 10 хвилин було сонечко. Ми продовжили. Додому переважно не втікаємо», – розповіла художниця Наталя Могилат.

Буває, Могилати навіть доповнюють один одного, тож і роботи підписують двома авторами.

Цьогоріч Тетяна вступила до Спілки художників, Наталя – до Спілки дизайнерів. А коли запитати їх про здорову конкуренцію в сім’ї, – щиро дивуються.

    

«

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук