Символіка «Євробачення-2017» отримала престижну дизайнерську нагороду

КультураК. С., 15 серпня 20175130
Символіка «Євробачення-2017» отримала престижну дизайнерську нагороду

Журі Red Dot Award - однієї з найавторитетніших премій у світі промислового й комунікаційного дизайну - визначило переможців. У номінації Communication Design премією Best of the best була нагороджена айдентика для «Євробачення-2017», що проходило в Україні.

24 експерти премії Red Dot Award цього разу оцінювали понад 8000 креативних робіт від агентств, дизайнерів і компаній з 50 країн світу. Кращі роботи в кожній категорії були відзначені нагородою Best of the Best.

Айдентика для «Євробачення» була створена об'єднаною командою Banda Agency і дизайн-студії Republique.

Ця нагорода стала другою для українських дизайнерів. Новий логотип ВДНГ був визнаний найкращим у номінації Communication Design. Логотип для пісенного конкурсу «Євробачення-2017» отримав першу премію в категорії Best of the Best.

Red Dot Design Award — авторитетна міжнародна винагорода в сфері візуального та предметного дизайну. Вперше вона була вручена в 1955 році. Red Dot Design Award— головна відзнака, яку вручають за роботи, відповідні стандартам конкурсу та думці експертного журі. Цьогоріч найкращі роботи конкурсу будуть відзначені 27 жовтня на спеціальній церемонії нагородження.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук