Скульптури Пінзеля можуть поїхати до Китаю

Головні новини Львова 20.04Оксана Сенишин, 20 квітня, 13:08 3290

Скульптури Йоана Пінзеля можуть поїхати до Китаю. Про це 20 квітня під час зустрічі у Львові домовлялися керівництво Львівської галереї мистецтв з директором імператорського палацу «Заборонене місто», що у Пекіні.

Зустріч запланували до 25-ї річниці дипломатичних відносин поміж Україною та Китаєм. Серед пропозицій подальшої співпраці ― цікаві виставки. Наші готові надіслати у Піднебесну або масштабні батальні полотна, або ж мистецькі китайські речі, на яких була мода в Європі у 17 столітті. Та найцікавіша пропозиція Львова ― аби в «Заборонене місто» Пекіна потрапили скульптури Пінзеля, майстра 18 століття, ті, що вже побували у Луврі та нещодавно повернулися з австрійського «Бельведера» у Відні.

Якщо сторони домовляться, Пінзеля китайці побачать в другій половині цього ж року.

«Ми можемо зорганізувати такий діалог на музейній мові. Перший спосіб ― ми надішлемо один одному виставку. До прикладу, ми зі сходу на захід. А захід - на схід. По-друге, можемо організувати й спільну виставку, разом придумавши тему. Це буде такий діалог цивілізацій», ― розповів генеральний директор імператорського палацу-музею «Гугун» Шань Цзисян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук