Сьогодні в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання

Сесія розпочнеться тестуванням із української мови та літератури

СуспільствоАндрій Стець, 5 травня 20162760
Сьогодні в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання
фото ЦОЯО

У четвер, 5 травня, тестуванням з української мови і літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Про це повідомили в прес-службі Українського центру оцінювання якості освіти.

Як зазначається, тестуванням з української мови та літератури починається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання - 11:00.

Для входу учасникам ЗНО необхідно мати при собі сертифікат ЗНО; паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті; запрошення-перепустку.

«У випадку відсутності сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, або пред'явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається», - йдеться в повідомленні.

Також абітурієнтам рекомендують мати при собі дві-три ручки із чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

«Нагадуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-які засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані і рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування», - нагадали в прес-службі.     

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук