Генпрокуратура вирахувала студентів чотирьох ВНЗ, які підробили результати ЗНО

СуспільствоЮлія Поліковська, 23 листопада 201538540
Генпрокуратура вирахувала студентів чотирьох ВНЗ, які підробили результати ЗНО

Генеральна прокуратура встановила кілька фактів підробки абітурієнтами результатів зовнішнього незалежного тестування улітку 2015 року. Про це повідомили у прес-службі відомства.

«Проведеними до цього часу комп’ютерно-технічними експертизами та іншими слідчими діями підтверджено факти використання безпосередньо абітурієнтами для вступу до вищих навчальних закладів підроблених сертифікатів про результати ЗНО», – сказано в повідомленні.

За підсумками розслідування, ГПУ скерувала у Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Київську національну академію внутрішніх справ, Національний медичний університету ім. О.О. Богомольця листи про необхідність прийняття рішень відносно конкретних осіб, які використовували підроблені документи для вступу, адже такі дії є підставою для відрахування.

Разом з тим, ГПУ пропонує таким студентам повідомити обставини скоєння дій з формування недостовірних відомостей про проходження тестування з огляду на те, що законодавством передбачена можливість звільнення осіб від відповідальності за використання підроблених документів шляхом укладення угоди із прокурором про визнання винуватості.

Нагадаємо, у вересні в ГПУ заявили, що виявили зміну даних в системі Українського центру оцінювання якості освіти стосовно понад 100 абітурієнтів.

21 липня, Генеральна прокуратура спільно зі Службою безпеки та МВС провели спецоперацію в Українському центрі оцінювання якості освіти. За результатами обшуків, правоохоронці виявили і вилучили комп’ютерне обладнання з доказами незаконних дій керівництва УЦОЯО. Відкрите кримінальне провадження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук