Соціальні репетитори безкоштовно готують львівських школярів до ЗНО

Суспільство25 жовтня 20169000

У Львові соціальні репетитори безкоштовного готують учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. З дітьми із малозабезпечених сімей займаються студенти та педагоги з української мови і літератури, математики, історії та англійської мови, повідомили в прес-службі львівського осередку «Самопомочі».

«Проект соціальне репетиторство діє в рамках кампанії «Відповідальне місто». Вибір професії є дуже важливим у житті, але не всі мають можливість належним чином підготуватись до вступу. Відтак «Об’єднання «Самопоміч» ініціювало таку допомогу дітям-абітурієнтам із малозабезпечених сімей», – розповіла керівниця кампанії «Відповідальне місто» «Об’єднання «Самопоміч» Оксана Олешко.

У звичайного репетитора одне заняття коштує від 50 до 150 грн за годину. Тож батькам доводиться витрачати по 400-1200 грн на місяць за заняття з одного предмету. А на ЗНО складають не менше двох предметів. Натомість соціальний репетитор готує дітей до ЗНО безкоштовно.

«Багато дітей, які не можуть займатися з платними репетиторами, в розчаруванні, а часто навіть у відчаї. Адже підготуватись самостійно складно. До того ж, зазвичай, коли розумієш, що треба «підтягувати» певний предмет, залишається дуже мало часу, – розповіла учасниця проекту, учениця 11-го класу школи № 63 Маргарита Дружиніна. – Тому я дуже рада, що є репетитори, які готові безкоштовно нам допомагати».

Крім того, для репетиторів це додаткова практика та самореалізація.

«Це надзвичайно цікавий досвід, як в професійному плані, так і в особистому, оскільки дійсно приємно знати, що ти можеш допомогти іншим і зробити якусь важливу справу. А ще популяризувати свій предмет», – сказала соціальна репетиторка з української мови та літератури, студентка ЛНУ ім. Івана Франка Олеся Гунько.

Соціальним репетитором можуть стати як студенти, так і педагоги з досвідом викладання, які готові безкоштовно поділитись своїми знаннями. Ініціатори запрошують долучатись до проекту репеторів-волонтерів, а також учнів, яким потрібна допомога у підготовці до ЗНО. Для цього потрібно зареєструватись за телефоном (032) 297-10-00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук