Спад промисловості загрожує катастрофою іншим галузям

ЕкономікаТочка зору, 12 травня 2016, 11:44 393 1

Загроза для стратегічних галузей. Спад промислового виробництва в країні, який за минулий рік сягнув понад 13%, призвів до різкого скорочення споживання електроенергії і зменшення видобутку вугілля. 

«З такими темпами видобування всі шахти прийдуть в занепад, і, зрозуміло, що їх в такому випадку доведеться закривати і що тоді робити? В Росії, в країна-агресора, купувати вугілля в два рази дорожче?», — сказав голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Якщо шахти закриються, тисячі людей опиняться на вулиці. Експерти ж попереджають і про техногенні небезпеки, через те, що електростанції стоять не завантажені. 

«Ситуація загрозлива з точки зору технологічного стану обладнання. Вони не тільки не можуть робити модернізацію, техпереоснащення, а й не в змозі забезпечити поточну експлуатацію цього обладнання», — зазначив екс-міністр палива та енергетики України Іван Плачков.

Зарадити, кажуть фахівці, міг би експорт електроенергії. Це завантажило б роботою ТЕС та вугільні підприємства, а українська економіка отримала б валютні надходження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук