Спортивні орієнтувальники розім’яли м’язи на першості області

СпортМарічка Думич, 31 травня 2016, 18:38 354 0

Мастаки у кмітливості та винахідливості змагалися у Брюховичах. Свої сили перевірили і дітлахи, і ветерани. На старт у пошуках нагород вийшла майже сто учасників.

На галявині спортсмени залишають «залізних коней». Далі - на своїх двох, покладаючись лише на власні сили. Ярослав Миколайович в орієнтуванні- понад чверть століття. Лісові дистанції йому значно більше до вподоби, ніж міські.

«Між будинками там особливо варіантів немає. Там, чим довше думаєш, то програєш. Або зліва, або справа пробіг будинок та й все. Там багато не програєш на варіанті. А тут можна вибрати варіант такий, що або перемога, або остатній», — каже учасник змагань Ярослав Фридрих.

Оскільки учасників багато, стартують з інтервалом в одну хвилину. Карта і компас — у поміч. А далі схилами, ярами та болотами у пошуках контрольних пунктів. Якщо спортсмен пропустить хоча б одну із точок, всі результати анулюють. А ще треба вкластись у контрольний час — 3 години.

«Ліс тут досить цікавий для орієнтування і важкий фізично. Тут рельєф складний: яри, горби. Так що люди трошка помучаться», — говорить організатор змагань Роман Чепіль.

Найдосвідченішим випало здолати восьмикілометрову дистанцію. Дітлахам приготували двокілометрову. У кожного свої методи успішно дістатися фінішу.

«Ніколи не треба допомагати своїм суперникам. Бо може статись так, що ви будете нижче, ніж вони», — розповідає учасниця змагань Катерина.

Однак дехто вирішив не відмовляти у допомозі суперникові, і не пошкодував. Кульмінацією сезону спортивного орієнтування стане традиційний Кубок Лева. Його проведуть в серпні у кількох локаціях. Зокрема, і в Брюховицькому лісі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук