Спортивні сім`ї: акробати Кукурудзи

Розповідь про хлопців, які завжди «на висоті»

Головні новини Львова 09.03Марічка Кулачковська, 9 березня 2017, 16:52 847 0

Владислав Кукурудз, Юрій Пуш, Тарас Яруш та Владислав Кукурудз – успішний львівський квартет акробатів. Ця четвірка є бронзовим призером молодіжного чемпіонату світу. Та претендентом на участь у цьогорічних Всесвітніх іграх.

Наймолодший у команді –Влад Кукурудз. Він щодня мусить бути на висоті. Буквально. Складні елементи виконує на рівні 4,5 ме. Хлопець зазначає: «Партнерам треба довіряти. Бо якщо я не буду довіряти, то нічого не буде виходити».

Він прийшов у команду найпізніше. Треба було багато наздоганяти. Тож хлопець на тренування приходить на годину раніше. Його тренер, а водночас і дядько – Костянтин Кукурудз – розповідає: «Це настільки працьовита дитина. На моєму шляху ще не було такого. Я можу вийти з залу, мене може не бути, а він все одно буде працювати».

У четвірці працює і двоюрідний брат Владислава та син Костянтина – Станіслав Кукурудз. Зараз у сімейному тандемі татові і синові працювати комфортно. Але раніше часто виникали непорозуміння. Станіслав зізнається, що від батька йому першому перепадає на горіхи: «Це як в «Тарасі Бульбі»: я тебе породив, я тебе і вб`ю!». Тренер додає: «Підлітковий вік був дуже складним. А зараз, коли вже мізки на місце стали, то вже легко. Вже дуже легко».

У вільну хвилину спортсмени підкорили ще одну вершину. Цього разу на скеледромі. Із завданнями хлопці впоралися доволі легко. Станіслав пояснює: «Швидесенько викарабкався, тому що не так професійний досвід допомагає, як хороша фізична підготовка».

Вправи на скеледромі припали акробатам до вподоби. Адже вчать аналізувати і продумувати кожен крок. Тож не проти сюди ще не раз повернутися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук