Споживачі заборгували «Львівтеплоенерго» майже 100 млн грн

Економіка1 червня 20117780

На 30 травня заборгованість усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» становить 99,3 млн грн, з них борг за опалювальний сезон – 7 млн грн. Про це розповіла начальник служби обліку і збуту теплової енергії ЛМКП «Львівтеплоенерго» Галина Пакілець.

Як поінформували у ЛМКП «Львівтеплоенерго», попри закінчення опалювального сезону,   ще впродовж травня споживачі сплачують за отримані у квітні послуги опалення і гарячого водопостачання.

Загальна заборгованість населення перед ЛМКП «Львівтеплоенерго», з врахуванням боргу минулих періодів – 89 млн грн, а борг за цей сезон – 5,6 млн грн.

«Зараз на підприємстві гарячий період підготовки до нового опалювального сезону. На об’єктах теплопостачання у кожному районі проводяться ремонті роботи. Цього року весь об’єм ремонтних робіт проводиться за кошти підприємства. Тому нам важливо отримати від споживачів усіх категорій оплату за теплопостачання і повернення заборгованостей», - розповідає Галина Пакулець.

Зараз підготовлено 116 претензій до споживачів про виплату заборгованості на суму 2,6 млн грн та підготовлено 36 позовних заяв на суму 5,3 млн грн.

За словами начальника юридично-претензійної служби ЛМКП «Львівтеплоенерго» Олега Іващука, також ведеться робота по поверненню заборгованості, яка виникла до 2002 року.

«Заборгованість, яка виникла до 2002 р. становить 18 млн грн. Кожного місця нам вдається повернути приблизно 150 тис. грн. Зараз єдиним важелем впливу на споживачів, яким ми можемо скористатися для повернення заборгованості, є суд. Нещодавно відбувся тендер про отримання колекторських послуг для стягнення заборгованості на суму 200-300 тис. грн. Однак, укладеної угоди з колекторами немає», - розповів Олег Іващук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук