США скасували мито на низку українських товарів, введене два роки тому

Мито було запроваджене через недостатній захист в Україні прав інтелектуальної власності

Президент США Дональд Трамп підписав указ, яким відновив правила безмитної торгівлі для окремих товарів українського виробництва.

Як йдеться в рішенні, Трамп зробив це, оскільки Україна «забезпечила адекватний та ефективний захист прав інтелектуальної власності», пише «Українська правда».

Таким чином, в адміністрації Трампа вважають доцільним «скасувати призупинення безмитної торгівлі для певних українських товарів».

Рішення почне діяти через п’ять днів після публікації.

За інформацією посольства України у США, скасування мита дозволить ввозити у США понад 3 ,5 тис. українських товарів.

Нагадаємо, у грудні 2017 року президент США Дональд Трамп вирішив призупинити безмитний режим щодо низки товарів, виготовлених в Україні. На думку Трампа, Київ проводив недостатній захист прав інтелектуальної власності.

Право на безмитне ввезення товарів США надають у рамках генералізованої системи преференцій (GSP), яка була заснована в 1976 році. Вона призначена для сприяння економічному зростанню в країнах, що розвиваються, шляхом надання пільгового безмитного ввезення на територію США до 5000 видів товарів з визначених американським урядом країн.

Продукція, що підпадає під безмитний режим ввезення в рамках GSP включає, зокрема, широкий асортимент промислових товарів, різні види хімічних речовин та мінералів, окремі будівельні матеріали, ювелірні вироби та килими, деякі види сільськогосподарської і рибної продукції та ін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук