Стадіон «Чорноморець» в Одесі купила російська компанія із США

Стадіон продали суттєво дешевше від початкової ціни

ЕкономікаЮрій Братюк, 25 травня8530
Стадіон «Чорноморець» в Одесі

Стадіон «Чорноморець» викупила на аукціоні за 193 млн грн невелика приватна американська компанія з російським менеджментом. Про це повідомила «Думская».

За інформацією видання, на аукціоні стадіон «Чорноморець» купило невелике приватне підприємство AllRise Capital Inc., засноване в 2016 році як AllRise Financial Group Inc. і перереєстроване торік.

Компанія займається «інвестиційною діяльністю», в ній працює до десяти співробітників. Генеральний директор Allrise Capital Inc – Руслан Зінуров, виконавчий директор – Михайло Трубчик. У реєстраційних документах також згадується Владімір Євсєєв.

Нагадаємо, що аукціон з продажу одеського стадіону «Чорноморець» відбувся 22 травня. Об'єкт продали з 17-ї спроби за 193 млн грн. Це на 89 млн менше, ніж під час попередніх торгів, які невдало пройшли 13 травня.

Вперше стадіон спробували продати торік у травні за 1 млрд 139 млн грн, але за весь цей час не знайшлося жодного охочого придбати майновий комплекс. Лише 17-та спроба виявилася вдалою. Виходить, що об'єкт продали менше на 946 млн 895 тис. грн від початкової ціни.

Крім футбольної арени, готелю, фітнес-центру, паркінгу та іншої нерухомості покупець отримає вимоги «Імексбанку», що залишилися від збанкрутілого колишнього власника стадіону, по 40-ка кредитних договорах, в яких арена виступала заставним майном.

З 25 грудня 2014 року стадіон «Чорноморець» був єдиним забезпеченням по кредитах, які видав 41 компанії збанкрутілий «Імексбанк». Всі ці компанії пов'язані з колишнім нардепом-регіоналом Леонідом Климовим. Таким чином бізнесмен зумів вивести з фінустанови 8,3 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук