Стартував інтернет-проект про Революцію гідності Ukraine: fight for Freedom

КультураІрина Знась, 26 грудня 20145550

26 грудня розпочав роботу он-лайн-фотопроект Ukraine: fight for Freedom. На сайті розміщена інформація про головні події в Україні від листопада 2013 року і донині. Інформація на сайті доступна 11 мовами.

Скріншот головної сторінки порталу

Завдяки сайту люди, які не стежили за новинами в Україні, можуть детально ознайомитися з подіями останніх 12 місяців. У роботі над текстами взяли участь понад 60 осіб — перекладачів, носіїв мови та координаторів перекладів окремих мов. Також для публікації використано фотографії понад 50 людей.

«Наша Революція показала велику здатність українців до самоорганізації, коли люди за лічені години збирали потрібні ресурси – одяг, харчі, гроші. За цим самим прикладом і створено цей сайт. Усі фотографії, написання і переклад текстів та програмування надані безкоштовно», — розповів координатор проекту Ярема Дух.

До проекту долучалися українці, що народилися чи живуть в різних країнах світу, а також іноземці, котрі симпатизують нашій державі. Наприклад, переклад англійською здійснювали студенти-філологи із Чернівецького університету ім. Федьковича, а вичитували українці, що народилися в США та Австралії.

Наразі інформація на сайті доступна одинадцятьма мовами, однак незабаром тексти стануть доступні ще кількома, зокрема іспанською, японською та арабською.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук