Стартував пошук інвестора будівництва першої платної дороги «Львів-Краковець»

Листи-заявки можна надсилати до 15 травня

ЕкономікаОксана Панчишин, 22 квітня 20158760

Державне агентство автомобільних доріг України розпочало пошук охочих профінансувати перший в Україні концесійний проект – будівництво, подальшу експлуатацію та утримання нової автомобільної дороги «Львів-Краковець» загальною протяжністю 84,4 км терміном дії концесії – до 49 років.

Наразі Держагентство оцінює ступінь зацікавленості потенційних інвесторів в реалізації цього проекту, інформує прес-служба Укравтодору.

Листи про висловлення своєї зацікавленості або намір взяти участь у проекті всі зацікавлені компанії (резиденти або нерезиденти України) можуть надіслати до Відділу міжнародного співробітництва та інвестицій Укравтодору (03680, м. Київ, вул. Фізкультури, 9, кім. 511, а також на e-mail: [email protected]).

Листи приймають від 21 квітня і до 15 травня включно, зазначено в повідомленні.

Зауважено, що ці листи не передбачають для компаній жодних зобов’язань і складаються у довільній формі, саме тому компанії можуть доповнити їх інформацією або презентаційними матеріалами про вже реалізовані проекти.

Очікується, що концесійний конкурс розпочнеться у травні 2015 року. У випадку успішності концесійного конкурсу та визначення юридичної особи-переможця, такий переможець повинен буде здійснити належне фінансове закриття за проектом у 2016 році.

Як повідомляв ZAXID.NET, 31 березня уряд оголосив тендер на будівництво першої платної дороги «Львів-Краковець».

Проектом будівництва цієї передбачено вихід нової дороги на автомагістраль «Київ – Чоп» шляхом створення північного обходу Львова. Починатиметься траса за 1,3 км від державного кордону (смт Краковець), а закінчуватиметься на 518-му кілометрі дороги «Київ – Чоп» (між селами М. Підліски і Запитів).

Орієнтована вартість будівництва сягає €360 млн.

За словами міністрв інфраструктури України Андрія Пивоварського, дві іноземні компанії вже готові профінансувати будівництво дороги «Львів-Краковець».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук