Стати експертом обласного конкурсу мікропроектів у Львові хочуть понад 40 кандидатів

Головні новини Львова 24.01Ірина Ващишин, 24 січня 2017, 21:34 562 0

Посада експерта – популярна. Для оцінювання мікропроектів у щорічному обласному конкурсі подалося 42 кандидати. Хоча відберуть з них лише 24. Та це удвічі більше, ніж минулоріч, бо і проектів зареєстрували також майже удвічі більше – 1303.

«Лідирує освіта. Креативні проекти і дуже багато. Народні доми, медицина – це обладнання для амбулаторій, вуличне освітлення, інші пріоритети. В інших пріоритетах маємо дуже багато розвиткових проектів. Зараз це облаштування парків, скверів, пішохідних доріжок», – розповіла співголова Конкурсної ради обласного конкурсу мікропроектів Парасковія Дворянин.

Серед кандидатів в експерти здебільшого громадські діячі в галузі місцевого самоврядування, а також науковці та юристи. У бажанні стати експертом – в кожного свій інтерес.

«Тому що зараз сам займаюся реалізацією проектів. Я хотіла би просто поглибитись в оцінці мікропроектів, для того щоб потім можна було оцінювати міжнародні проекти. Я працюю в районі, їжджу по селах і бачу багато проблем, які можна вирішити», – так про свою мотивацію стати експертом конкурсу мікропроектів розповіли деякі кандидати.

Завдяки конкурсу мікропроектів міста і села можуть отримувати додаткові гроші з обласного бюджету, а відтак ремонтувати школи і садочки, амбулаторні пункти і народні доми, відновлювати дороги та освітлювати вулиці.

Минулоріч саме так і було завершено 688 об’єктів із 691 поданого на конкурс. Та навіть практично за стовідсоткового виконання програми співголову конкурсної ради Парасковію Дворянин шість депутатських фракцій нині вимагають усунути.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук