Страхи та надії Моніки Белуччі
Культура

Страхи та надії Моніки Белуччі

Господиня церемонії відкриття Каннського кінофестивалю про те, що її хвилює

Катерина Сліпченко, 19 травня5671

Вести церемонії відкриття та закриття 70-го Каннського кінофестивалю доручили актрисі Моніці Белуччі. Тож вона стала чи не першою зіркою, що приїхала до міста.

Поки не «підтягнулись» інші, вона відповіла на десятки запитань, які крутились довкола одного і того ж: як воно, бути господинею найбільшого фестивалю у світі.

Ось лише декілька найцікавіших відповідей.

Канни. 2017 рік

Ви вже були господинею церемонії відкриття у 2003 році. Тоді ви казали, що були в паніці. Чому ви погодились на цю роль знову?

Страх – це не так уже і погано, це мотор. Цілий світ чогось боїться. Я сподіваюся, що відкриття фестивалю стане сходинкою до подолання страхів. Я погодилась, бо є великою шанувальницею Каннського фестивалю. Без нього я не відбулася б як актриса.

Ви не раз піднімались червоними сходами. Які спогади для вас є найяскравішими?

Мабуть, прем’єра «Невідворотності» Гаспара Ное. Це був, мабуть, найризикованіший фільм у моїй кар’єрі. Тут, мабуть, я можу повторити те, що говорила про страх.

Канни. 2003 рік

Посилені заходи безпеки цього року у Каннах впливають на вас, на ваші враження?

На жаль, зараз діються жахливі речі. І ми нічого не можемо із цим вдіяти. Мене не цікавлять політичні партії та їх ігри. Важливо у будь-яких ситуаціях залишатися людино та продовжувати жити.

Ви приїхали з донькою. Їй сподобалась ваша роль господині Канн?

Вона дуже просила взяти її з собою! Але вона не піде по червоній доріжці, хоч їй дуже цікаво. Це нормально. Для неї світ кіно з одного боку є мрією, з другого це світ її дитинства. Ми дивимося разом багато фільмів та їх обговорюємо.

Яке слово у вас в першу чергу асоціюється зі словом «Канни»?

Актриса.

Канни. 2009 рік

Катерина Сліпченко, Канни
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук