Стратегію розвитку державного «ПриватБанку» розроблятиме компанія McKinsey

Вона входить до так званої «Великої трійки» світових консалтингових компаній

Стратегію розвитку державного «ПриватБанку» розроблятиме компанія McKinsey
фото Depositphotos
Консультанти компанії працювали для Google, American Express, Boeing, IBM, Westinghouse Electric, AT&T, PepsiCo та ін.

Американська компанія «McKinsey & Company (Україна)» стала переможцем конкурсу для розробки cтратегії «ПриватБанку». Про це у вівторок, 18 липня, повідомили на сайті фінустанови.

Як зазначається, у грудні 2016 року, після націоналізації «ПриватБанку», частка держави в банківському секторі збільшилася до 55%, що створило необхідність розробки плану реструктуризації бізнесу для банку з урахуванням інших державних банків на ринку. Для розробки вищезазначеної стратегії провели незалежний конкурс з відбору міжнародно визнаної фірми.

«На підставі особливостей пропозицій, що надійшли від більше ніж десятка провідних світових компаній та інших учасників, Наглядова рада обрала компанію «McKinsey & Company (Україна)» переможцем цього конкурсу», - сказано у повідомленні.

Завданням обраної комипанії буде розробка ринкової стратегії оптимізації операцій «ПриватБанку», яка б одночасно забезпечувала максимальну цінність для акціонера та фінансову стабільність. Також експерти McKinsey мають забезпечити діагностики банку та оцінку його здатності відновити стійку бізнес-модель та згенерувати стратегічні варіанти її подальшого розвитку.

«Слава міжнародно-визнаних компаній та світових лідерів - це роками накопичений досвід», - так відреагувала на завершення конкурсу та перемогу «McKinsey & Company (Україна)» корпоративний секретар «ПриватБанку» Вікторія Страхова на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, McKinsey & Company - це міжнародна консалтингова компанія, що спеціалізується на вирішенні завдань, пов'язаних зі стратегічним управлінням. Разом із Bain & Company та BCG входить до так званої «Великої трійки» світових консалтингових компаній. McKinsey як консультант співпрацює з найбільшими світовими компаніями, державними установами та некомерційними організаціями.

Консультанти компанії працювали над стратегічними проектами для таких відомих компаній, як Google, American Express, Boeing, IBM, Westinghouse Electric, AT&T, PepsiCo та інших. Також компанія консультує урядові проекти у десятках країн, зокрема у Великій Британії, США, Канаді, Сербії, Польщі та інших.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук