Стрийські комунальники заплатять ₴0,5 млн фірмі сина свого директора

ЕкономікаНаталія Онисько, 18 серпня 20143130

Стрийський міський комбінат комунальних підприємств Львівської області замовив вантажні та очисні послуги, а також послуги з влаштування розмітки на загальну суму 481 тис. грн у ТОВ «Комунальник-1». Це підприємство належить сину директора міського комунального комбінату, повідомляється у Віснику державних закупівель.

За ці кошти підприємство до кінця 2014 року зробить у місті розмітку загальною площею 2,5 тис кВ.м та відпрацює 984 години на роботах з прочистки каналізації та підйому вантажів.

ТОВ «Комунальник-1» стало переможцем відразу у двох конкурсах, оголошених комунальним комбінатом за процедурою запиту цінових пропозицій. Єдиним конкурентом в обох випадках виступило ТОВ «Агрошляхбудсервіс-Стрий», яке запропонувало вищу ціну.

За даними Єдиного державного реєстру, засновниками ТОВ «Комунальник-1» є Андрій Іськів та Генадій Васькович. Проте ще донедавна серед засновників підприємства був Василь Васькович, який є директором Стрийського міського комбінату комунальних підприємств та батьком засновника ТОВ «Комунальник-1».  До речі, адреси обох підприємств, і комунального, і приватного, співпадають – м. Стрий, вул.. Нижанківського, 50.

Це вже далеко не перший випадок плідної співпраці двох підприємств. За інформацією «Наших грошей. Львів», протягом 2013-2014 років «Комунальник-1» отримав замовлень від міського комбінату на загальну суму 3,3 млн грн. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук