Студенти і викладачі Львівської академії мистецтв презентують виставку «Під патронатом св. Луки»

Виставка триватиме з 2 по 26 листопада у Національному музеї ім. А. Шептицького

КультураОльга Гринько, 1 листопада 20170
Виставка приурочена до дня вшанування св. Євангеліста Луки

У четвер, 2 листопада, о 16:00 у приміщенні Історичного комплексу Національного музею у Львові ім. А. Шептицького, що на вул. Драгоманова, 42, відбудеться відкриття виставки творів викладачів, студентів та випускників кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв «Під патронатом св. Луки». Виставка триватиме до 26 листопада.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, виставку влаштовують до дня вшанування св. Євангеліста Луки, який відзначають 31 жовтня. Адже святий Лука був не тільки апостолом та євангелістом, але й першим іконописцем, автором Богородичної ікони. Тому різні мистецькі кола чи майстерні, а особливо ті, які працюють в ділянці сакрального мистецтва, обирають його своїм покровителем.

«Єдина кафедра такого спрямування в Україні представляє свій доробок за понад двадцятирічний період від часу свого заснування. Це реалізації сакральних проектів як в інтер’єрах, так і на фасадах храмів, виконані викладачами, випускниками та студентами кафедри», – розповіли організатори.

Крім храмових реалізацій, представлених на великомасштабних видруках, на виставці представлені й станкові твори – ікони та різноманітні композиції сакрального змісту. Серед них є твори наймолодшої генерації студентів кафедри.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук