Студенти в Чернівцях звинуватили викладача у корупції та домоглися його звільнення

Викладач філологічного факультету ЧНУ змушував студентів передплачувати його газету

Студенти пишуть заяву з вимогами звільнити викладача

У Чернівцях низка студентів філологічного факультету Національного університету імені Юрія Федьковича звинуватила викладача й редактора місцевої газети «Ва-Банк» Дмитра Миронюка у хабарництві. За словами молоді, він нібито змушував їх купляти його книжки та оформляти передплату на газету. Після розголосу викладач написав заяву на звільнення.

Відозву проти Миронюка студенти оприлюднили 16 жовтня, її підписала 21 людина, пише «Молодий буковинець».

«Скажу відверто: за чотири роки навчання це єдиний викладач, на пакет з коньяком для якого я «скидалася». На першому курсі. Тоді ж він «просто так» пропонував купити свою книгу за 140 гривень - паршивої якості і з купою помилок. Потім студенти ці книги здавали назад і він перепродавав їх наступним першокурсникам», – розповіла студентка кафедри журналістики Ярина Боринець.

«На третьому і четвертому курсі він уже пропонує підписку на свою газету. За 250 гривень. І перше питання, яке він задає на модулі чи екзамені – не по навчальному матеріалі, не по лекціях, не по книжці. «Газету мою передплатили?», – додала вона.

Дмитро Миронюк

Викладач Дмитро Миронюк, фото з сайту «Молодий буковинець»

Студенти у заяві до ректора вишу вказали, що вимагають звільнення викладача. Очільник університету Степан Мельничук згодом повідомив, що це питання він «взяв під контроль», проте додав, що про зловживання освітянина, які вказані у листі студентів, дізнався вперше.

«Я вперше почув про це. Знаю, що його взяли тому, що він фахівець, у нього є відповідна освіта, має практичний досвід, а кафедра журналістики потребує таких людей. Саме тому його взяли на цю роботу, а не через те, що він почне творити неподобства», – заявив Мельничук.

Разом з тим, завідувачка кафедри журналістики Любов Василик у Facebook повідомила, що скарги на цього викладача від студентів надходили раніше. «Кафедра знає, знає декан, не раз це обговорювалося з викладачем, але знову й знову йшли скарги від студентів», – повідомила Василик.

Як інформує телеканал «Буковина», викладач Дмитро Миронюк утім відкинув звинувачення студентів. «Занадто вже. Студенти самі не знають, що хочуть. Але я доведу, хто правий, а хто ні», – повідомив він.

Проте за кілька днів, після розмови із керівництвом вишу, Миронюк написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук