Лише 5-10% українських студентів у Польщі планують повернутися в Україну

Про це заявив посол України в Польщі Андрій Дещиця, посилаючись на результати опитування серед студентів.

СуспільствоЮрій Братюк, 10 вересня 20185020
Андрій Дещиця зазначив, що наразі в Польщі навчаються близько 40 тисяч українських студентів

Своє бажання повернутися і працювати в Україні декларують тільки 5-10% від загальної кількості студентів, які навчаються у Польщі.

За словами посла України в Польщі Андрія Дещиці, кількість українців, які їдуть навчатися до Польщі, з кожним роком зростає і наразі нараховує близько 40 тисяч з яких менше 10% планують повернутися додому.

«Ті опитування, які проводили серед студентів, свідчать, що 5-10% задекларували, що хочуть повертатися в Україну. Решта збираються продовжити навчання або проживання в Польщі. Це приблизно половина з них. Інша половина збирається їхати далі на Захід вчитися або працювати», - розповів посол в інтерв’ю виданню «Главком».

Дещиця також зазначив, що це не означає, що молоді люди взагалі не повернуться в Україну, адже в перспективі вони можуть сформувати основу для того, щоб потім повертатися в Україну й інвестувати в неї. Водночас посол додав, що названа ним раніше цифра 1 мільйон громадян, які виїхали в Польщу, є умовною і визначити точну цифру таких громадян неможливо. Варто також додати, що станом на початок 2016 року у Польщі навчалось майже 58 тис. іноземних студентів, у тому числі 30 тис. – українців, які є найчисельнішою групою студентів-іноземців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук