Суд арештував понад 50 млн грн на рахунках ФК «Чорноморець»

СпортВолодимир Пиріг, 15 червня 20156110

Суд з 20 травня наклав арешт на рахунки одеського футбольного клубу «Чорноморець». Відповідні ухвали Господарський суд Одеської області виніс 20 та 21 травня, свідчать рішення суду, оприлюднені в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як пише Insider, арешт на кошти на рахунках клубу в «Імексбанку», «Сбербанку Росії» та «Кредобанку» на суму 50,11 млн грн накладено рішенням суду 20 травня, а 21 травня до переліку арештованих також внесено рахунки «Чорноморця» в «Райффайзен Банку Аваль».

Згідно з матеріалами суду, арешт накладено у рамках позову австрійської компанії Уеллмайнд Інвест ГмбГ до ПрАТ «Футбольний клуб «Чорноморець» про розірвання інвестиційного договору від 11 серпня 2007 року та стягнення заборгованості у розмірі 50,04 млн грн ($2,25 млн).

Ухвалою суду від 27 квітня 2015 року позовну заяву прийнято до розгляду, порушено провадження у справі.

Позивач вимагав арештувати рахунки клубу, вказавши на його важкий фінансовий стан, що підтверджується публікаціями в ЗМІ та наявністю ще одного судового спору щодо виплати «Чорноморцем» боргу в розмірі 818 тис. грн.

Водночас суд дійшов висновку, що накладання арешту на грошові кошти на загальну суму 50,11 млн грн не буде мати своїм наслідком повне припинення господарської діяльності ПАТ «Футбольний клуб «Чорноморець», оскільки, як випливає з листа відповідача від 20 травня, вартість активів товариства складає 1,21 млрд грн, в тому числі вартість оборотних активів — 160,86 млн грн., власний капітал — 505,84 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук