Суд на вимогу ГПУ арештував технологічне обладнання компанії «Карпатигаз»

Суд на вимогу ГПУ арештував технологічне обладнання компанії «Карпатигаз»

Суд заарештував майно одного з найбільших приватних видобувачів газу в Україні компанії «Карпатигаз» на 4 млрд грн. Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури, яка подала відповідне клопотання.

«Службові особи одного з найбільших приватних видобувачів газу в Україні – ТзОВ « Карпатигаз», при здійсненні господарської діяльності з видобутку природного газу, діючи за попередньою змовою зі службовими особами ПАТ «Укргазвидобування», починаючи з 2011 року створили злочинні схеми, які надали можливість незаконно привласнювати видобутий газовий конденсат, занижувати податкові зобов’язання з податку на додану вартість, податку на прибуток і плати за надра з добутих вуглеводів», – сказано в повідомленні.

Генпрокуратура звернулася до суду про арешт майна «Карпатигаз», щоб забезпечити відшкодування збитків, завданих державі.

Арешт накладено на технологічне обладнання об’єктів нафтогазовидобувної промисловості компанії.

Зазначимо, улітку в компанії «Карпатигаз» з’явився новий мажоритарний власник – маловідома офшорна компанія з Гонконгу Powerful United Limited (PUL).

Шведська Misen Energy AB в кінці червня повідомила про продаж PUL 37,5% акцій своєї дочірньої компанії Misen Enterprises AB, яка володіє 100% «Карпатигаз». Після закриття угоди гонконгська компанія стане найбільшим акціонером українського газовидобувача, якого ЗМІ пов’язували з Дмитром Фірташем і його партнерами, повідомила «ЛігаБізнесІнформ».

Як відомо, у липні «Укргазвидобування» подала позов до Стокгольмського арбітражу про розірвання договору про спільну діяльність з «Карпатигаз».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук