Суд не дозволив ЛАЗам зменшити відрахування до Пенсійного фонду

Економіка24 лютого 20110

Львівський апеляційний адміністративний суд на засіданні 24 лютого задовольнив апеляцію Управління Пенсійного фонду Галицького району м. Львова і відмовив у позовних вимогах ТзОВ «Львівські автобусні заводи» щодо зменшення його зобов’язання зі сплати страхових внесків за 2008 рік.

«Суд виніс закономірне рішення і скасував постанову першої інстанції, згідно з якою управління Пенсійного фонду Галицького району прийняти коригований в бік зменшення звіт від «Автобусних заводів». Посилання на ті документальні підтвердження, які були надані учасниками процесу та прокуратурою області і Сихівського району, і чітка позиція управління Пенсійного фонду дали можливість поставити остаточну крапку в цій справі», - розповів у коментарі для ZAXID.NET колишній працівник підприємства Володимир Коваль, долучений до справи як третьої особи.

Окрім того, Коваль зазначив, що посилання «Львівських автобусних заводів» на акт КРУ, згідно з яким нібито були виявлені порушення при нарахуванні зарплати, були визнані безпідставними. За його словами, керівництво КРУ у Львівській області надало лист-відповідь, у якому вказали, що ніхто в КРУ не займався перевіркою правильності нарахування зарплати на підприємстві.

Також Володимир Коваль наголосив, що значну допомогу для вирішення справи на користь управління Пенсійного фонду надав народний депутат від «Нашої України» Володимир В’язівський, який взяв участь у засіданні і завдяки депутатським запитам якого вдалося отримати документи, на які в іншому випадку довелося б чекати дуже довго.

Нагадаємо, у коментарі для ZAXID.NET 8 лютого Володимир Коваль повідомив, що на початку 2010 року ТзОВ «ЛАЗи» подало позов до управління Пенсійного фонду у Галицькому районі Львова в Окружний адміністративний суд Львова на предмет того, щоб перерахувати за 2008 рік зарплату працівникам на 6 млн 992 тис. 119 грн та відповідно сплату страхових внесків у бік зменшення. За його словами, адміністрація підприємства мотивувала свої дії тим, що 2008 року працівники підприємства не працювали, страйкували, зарплата нараховувалася за середньостатистичними даними і була суттєво завищена.

«Якщо через суд відбудеться зменшення зобов’язань перед Пенсійним фондом, у підсумку це означатиме, що будуть перераховані пенсії працівників до зменшення», - прокоментував Коваль на початку лютого.

3 лютого Львівський окружний адміністративний суд постановив задовольнити позовні вимоги ТзОВ «Львівські автобусні заводи». Управління Пенсійного фонду Галицького району м. Львова подало апеляцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук