Суд поновив на посаді директора Палацу культури, якого звільнили за зловживання алкоголем

СуспільствоОрися Шиян, 10 березня 20175410
Суд поновив на посаді директора Палацу культури, якого звільнили за зловживання алкоголем
фото wikipedia
У Палаці культури ім. Г. Хоткевича займаються 20 творчих колективів з понад тисячою постійних учасників

9 березня Галицький районний суд м. Львова задовольнив позов та поновив на посаді директора Міського палацу культури ім. Г. Хоткевича Ігоря Мартиненка, якого наприкінці жовтня 2016 року звільнили за перебування на роботі в нетверезому стані. Міська рада готує апеляцію.

Як повідомляє управління культури Львівської міської ради, 25 жовтня Ігоря Мартиненка помітили на робочому місці в стані сильного алкогольного сп’яніння. Така ситуація трапляється з ним не вперше, запевнили тоді працівники та відвідувачі палацу. Відтак директора з цієї причини звільнили 26 жовтня.

Після цього 31 жовтня Мартиненко письмовим повідомленням запевнив управління культури, що від 25 жовтня він перебуває на лікарняному. Також він подав позов до Галицького районного суду про поновлення на посаді.

В.о. начальника управління культури Михайло Мороз зазначив, що його позов був побудований на припущеннях і посиланнях на неправдиві відомості. Свідки їх спростували під час судового засідання.

«У позовній заяві не наведено жодних доказів, що п. І. Мартиненко в цей день не перебував в стані алкогольного сп’яніння ― всі додані стороною позивача медичні документи стосуються дат значно пізніших, ніж 25 жовтня, але у задоволенні клопотання про витребування первинної медичної документації саме за цей день суд відмовив», ― повідомив Михайло Мороз.

Як додали в управлінні культури, цей самий суддя, що поновив директора палацу на посаді, вже фігурував у скандальній справі з директором та художнім керівником театру ім. Л. Українки Олексієм Коломійцевим. Тоді управління звернулось з позовом про скасування рішення нелегітимної конкурсної комісії, однак отримало відмову. Апеляційний суд вказане рішення скасував.

У справі Ігоря Мартиненка наразі також готується апеляційна скарга.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук