Суд Віргінськіх островів заарештував майно Донецького губернатора

Високий суд правосуддя Британських Віргінських островів задовольнив позов російського банку ВТБ і заарештував активи бізнесмена та голови Донецької ОДА Сергія Тарути. Суд також зобов’язав його протягом  14 днів розкрити інформацію про все його майно, яке дорожче 50 тис. доларів США, повідомляє «Комерсант».   

Рішення суду було винесено 27 травня. В своєму позові юристи ВТБ просили визнати рішення Мєщанського суду Москви, який встановив, що Тарута виступав поручителем за борговими зобов’язанннями перед банком на загальну суму 30 млн доларів США. В позові також фігурує прізвище російського компаньйона Тарути  Олександра Катуніна, за якого, власне, поручився Донецький губернатор.       

Під арештом опинились активи обох відповідачів на суму понад 30 млн доларів США на кожного. Йдеться про вісім компаній, які прямо чи опосередковано належать Сергію Таруті, серед них "Українська гірничо-металургійна компанія", «Нові інженерні технології» та київський готель «Хаят», а також «Енергомашспецсталь» та корпорація «Індустріальний союз Донбасу», міноритарним пакетом акцій якого володіє Тарута. Заморожено також майно восьми компаній та три банківських рахунки Катуніна.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук