Суд визнав банкрутом завод безалкогольних напоїв «Росинка»

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 2 листопада 20167110

Господарський суд Вінницької області постановою від 24 жовтня 2016 року визнав банкрутом та відкрив ліквідаційну процедуру стосовно ПРАТ «Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка», розташований у Вінниці.

Згідно з повідомленням, оприлюдненим в Єдиному державному реєстрі судових рішень, ліквідатором підприємства призначено арбітражного керуючого Вадима Островського.

Як повідомило агентство «Інтерфакс-Україна», ініціатором банкрутства виступило ТОВ «Сіріус Екстружен» (Хмельницький). Згідно з Єдиним реєстром юридичних осіб, ТОВ «Сіріус Екстружен» займається випуском тари з пластмас. Його засновниками виступають ТОВ «Flovilia Limited» (Кіпр, Нікосія) і ТОВ «Фордон Есет Менеджмент» (Київ). Кінцевий бенефіціар — Анатолій Кіпіш — є одним з власників компанії Nemiroff.

Засновниками ПРАТ «Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка» є Руслан і Валентина Лебеденки, Наталя і Василь Соколовські.

«Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка», один з найбільших в країні виробників безалкогольних і слабоалкогольних напоїв, квасу і мінеральної води, заснований в 1960 році. Випускає продукцію під торговими марками «Росинка», «Софія Київська», «Capri-Sonne» тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук