Суд заблокував рахунки найбільшого виробника солі в Україні

ЕкономікаКатерина Чурилова, 3 листопада 20173461
Арешт може паралізувати роботу підприємства

Рахунки державного соледобувного підприємства «Артемсіль» увечері 2 листопада були заарештовані, тож робота підприємства може бути паралізована. Про це йдеться у повідомленні ДП.

Зокрема, арешт відбувся в рамках виконавчого провадження на стягнення з ДП «Артемсіль» 70,5 млн грн штрафних санкцій в результаті порушення умов договору з КПВІ «Пам'ять» в період 2014 -2015 рр.

У компанії зазначили – «Артемсіль» доводила в суді, що цей договір суперечить інтересам держави, не відповідає економічній меті господарської діяльності держпідприємства, укладений з конфліктом інтересів (з метою створення штучної заборгованості ДП перед КПВІ «Пам'ять») та в порушення антикорупційного законодавства. Підписання договору і доповнень, протоколів до нього здійснювалося особами, які пов'язані між собою корпоративними інтересами і родинними зв'язками, що може вказувати на їхню особисту зацікавленість.

Наразі компанія подала касацію на це рішення суду.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі з'ясували, що приватні фірми заробляють на продажі солі, купуючи її за безцінь у державного монополіста «Артемсіль», а потім продаючи її на тендерах державі по два-три рази вищими цінами.

Ситуацією на «Артемсолі» зацікавилося Національне антикорупційне бюро, яке порушило кримінальне провадження і перевіряє роботу держпідприємства.

У лютому 2016 року НАБУ провели обшук на державному підприємстві «Артемсіль» в місті Соледар Донецької області.

ДП «Артемсіль» – одне з найбільших підприємств з видобутку і реалізації кухонної солі на території Центральної та Східної Європи. Підприємство експортує продукцію до 19 країн. Близько 35% продукції компанії реалізується в Україні, а решту відправляють за кордон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук