Суд затягує розгляд справи по кінотеатру «Київ», вважають юристи

Управління комунальної власності продовжує спроби повернути у власність міста приміщення кінотеатру «Київ». На сьогодні в суді є дві справи, що стосуються цього об’єкта – за поданням ТОВ «Кінокомплекс Київ» та за позовом управління комунальної власності ЛМР.

Товариство доводить бездіяльність управління та вимагає укласти договір купівлі-продажу, а міські юристи оспорюють законність ухвали міської ради, якою підприємство отримало право на викуп приміщення кінотеатру. В управлінні наполягають на тому, що необхідно спочатку з’ясувати законність ухвали, на підставі якої суд вимагає укласти угоду про продаж, а лише потім приймати рішення про бездіяльність управління. Натомість, суд зупинив розгляд ціє справи. Саме це вчора оскаржували юристи управління і програли апеляцію. Марта Гнатковська, юрист вважає, що в суді затягують розгляд справи та обмежують доступ працівників управління комунальної власності до правосуддя.

Крім того, представник «Кінокомплекс Київ» подав клопотання про скерування матеріалів справи до правоохоронних органів для порушення кримінальної справи проти начальника управління Інни Свистун через те, що вона, нібито, перевищує повноваження та не має права звертатись з такими позовами до суду. Зазначене клопотання суд відхилив.

Як вже повідомляв ZAXID.NET, судовий процес  щодо приватизації приміщення колишнього кінотеатру «Київ», триває з кінця 2013 року. Господарський суд Львівської області зобов’язав Управління капітальної власності ЛМР укласти з ТОВ «Кінокомплекс Київ» договір купівлі-продажу приміщення на проспекті Шевченка, 8 площею понад 800 кв.м за 4,8 млн грн, тобто за 5,2 тис. грн за кв м. Юристи мерії вважають, що ціна є невідповідною.

Історія приватизації тягнеться ще довше  «Кінокомплекс-Київ» отримало право на приватизацію 30 травня 2013 року, згідно з ухвалою ЛМР № 2356, оскільки було орендарем приміщення. Цікаво, що право на оренду підприємство також відстоювало в суді.

Судовий процес активізувався, коли серед власників товариства зявиввся відомий львівський бізнесмен Григорій Козловський. За інформаціє «Наших грошей. Львів» йому належить 50%  підприємства. Ще 50% належить Вікторії Свіщовій, донці президента львівського ватерпольного клубу “Динамо-Львів”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук