Суд знову заблокував впровадження в Україні послуги перенесення мобільних номерів

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 13 квітня 20177030

Вищий господарський суд України, розглянувши касаційну скаргу ТОВ «Діалінк», скасував рішення судів попередніх інстанцій про визнання укладеним договору між Українським державним центром радіочастот (УДЦР) і компанією «Ес Ай Центр» на впровадження в країні послуги MNP і відправив справу на новий розгляд, повідомила прес-служба «Ес Ай Центр».

Як наголосили в компанії, через це рішення процес впровадження MNP призупинено щонайменше на кілька місяців.

В компанії також зазначили, що вищезгадане судове рішення призупинило проект з впровадження MNP майже на фініші. «Цього тижня команда “Ес Ай Центр” планувала завершити процес установки і налаштування основного обладнання на майданчику резервного центру обробки даних», – наголошується в прес-релізі.

Раніше в УДЦР очікували, що послуга MNP буде запущена в тестовому режимі вже в квітні 2017 року.

Нагадаємо, УДЦР на конкурсі 5 січня 2016 року обрав ТОВ «Діалінк» для реалізації проекту на впровадження послуги MNP з шести учасників. Компанія «Ес Ай Центр», яку не допустили до оціночної фази тендеру, але яка подала майже вдвічі дешевшу заявку, і її партнер Teletech успішно оскаржили результати конкурсу в Антимонопольному комітеті України (АМКУ).УДЦР вирішив відмовитися від судової тяганини з АМКУ і виконав всі його приписи, 21 квітня 2016 року визначивши переможцем конкурсу на впровадження MNP «Ес Ай Центр». Після цього «Діалінк» подала близько 20 судових позовів щодо оскарження вищевказаних рішень, внаслідок чого впровадження MNP було заблоковано на більш ніж півроку.

MNP (Mobile number portability) – це послуга, яка дозволяє абонентові одного мобільного оператора переносити свій номер до іншого оператора з повним його збереженням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук