Суд зобов’язав Фірташа виплатити майже ₴1 млрд на користь «Газ України»

ЕкономікаІрина Данилів, 7 липня 201416430

Майже 1 млрд грн повинні виплати підприємства пов’язані з Дмитром Фірташем на користь ДК «Газ України», повідомляє «Деловая столица».

Господарські суди луганської та Рівненької областей вирішили стягнути з ПАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» та  ПАТ «Рівнеазот», які входять до складу групи Ostchem Дмитра Фірташа, 508,9 млн грн и 446,4 млн грн., відповідно, на користь Дочірньої компанії «Газ України» НАК Нафтогаз України».

Рішення по сєверодонецькому «Азоту» було прийнято 17 червня 2014 року. А рішення про стягнення коштів з «Рівнеазот» - ще у 2012 році, проте підприємство намагалось його оспорити. Заборгованість підприємства перед «Газ Україна»виникла через неповну оплату газу,відбіраного за контрактами 2009-2010 рр.

«Газ України» також звернулось з позовами до ще двох підприємств групи Ostchem. Компанія вимагає стягнення близько 970 млн грн з концерну "Стірол" та 370 млн грн з черкаського «Азоту».  

Ostchem – управляюча компанія, що координує розвиток підприємств азотної хімії, щоналежать до Group DF, де Дмитро Фірташ є головою Ради директорів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук