Суд зобов’язав «Карпатбуд» виплатити Львову понад ₴1 млн пайового внеску

ЕкономікаО.Г., 2 травня 201614170

Господарський суд Львівської області вирішив стягнути з Корпорації будівельних підприємств «Карпатбуд» на користь Львова заборгованість зі сплати пайового внеску на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Львова розміром понад 1 млн грн.

Як повідомляють «Наші гроші. Львів» з посиланням на рішення суду, у січні 2012 року департамент економічної політики Львівської міськради, Корпорація БП «Карпатбуд» та ТОВ «Спецавтобаза громадського харчування» уклали договір про пайову участь щодо будівництва комплексу багатоквартирних житлових будинків на вул. Під Голоском, 4 та на вул. Варшавській, 201.

Будучи генпідрядником, «Карпатбуд» зобов’язався відрахувати у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 1,59 млн грн. Початково сторони домовились про сплату пайового внеску у три етапи. У грудні 2013 року до договору у цій частині внесли зміни, якими визначили нові терміни сплати внеску. Так, за першим етапом, який закінчувався у січні 2012 року, «Карпатбуд» мав сплатити 50 тис. грн, а за другим, до грудня 2015 року, – решту суми.

Першу частину внеску «Карпатбуд» сплатив вчасно і в повному обсязі, але другої частини так і не заплатив. Таким чином, станом на січень 2016 року заборгованість «Карпатбуду» по сплаті пайового внеску склала 1,55 млн грн.

У лютому 2016 року суд порушив провадження у справі за позовом керівника Львівської місцевої прокуратури № 3. Через два місяці позивач повідомив суду, що «Карпатбуд» частково погасив борг, а сума, що залишається до сплати, становить 1,08 млн грн. Варто зауважити, що підприємство не відмовлялось сплачувати внесок, але представник фірми повідомив, що через уповільнення продажу квартир, Корпорація має фінансові труднощі і звертається з проханням про розтермінування сплати суми боргу на сім місяців рівними частинами.

Розглянувши матеріали справи суд вирішив стягнути з Корпорації «Карпатбуд» на користь міського бюджету Львова 1,08 млн грн заборгованості, задовольнивши прохання корпорації про розтермінування сплати вказаної суми на 7 місяців. Так, перша частина заборгованості у сумі 154,69 тис. грн має бути покрита до травня 2016 року. Решту суми «Карпатбуд» зобов’язаний сплатити до листопада 2016 року.

Бенефіціаром Корпорації БП «Карпатбуд» є Юрій Карвацький. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук