Суддям заборонили купувати автомобілі та говорити по телефону за державний кошт

ЕкономікаНаталія Онисько, 29 травня 20144890

Державна судова адміністрація України заборонила суддям місцевих та апеляційних судів загальної юрисдикції купувати автомобілі, оплачувати телефонний зв'язок та закордонні відрядження за державний кошт. Відповідний наказ розміщено на сайті відомства.  

23 травня 2014 року адміністрація видала наказ про раціональне використання державних коштів, передбачених для утримання місцевих та апеляційних судів загальної юрисдикції, Державної судової адміністрації України та її територіальних управлінь, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Національної школи суддів України.  

Згідно з наказом, також повинні припинити проведення ремонтів в приміщеннях судів, окрім випадків, коли вони перебувають в аварійному стані. А мантії та нагрудні значки для суддів будуть закуповувати лише за рахунок коштів спеціального фонду держбюджету. 

Забороняється  транспортне обслуговування посадових осіб судів за викликом, крім випадків екстреної доставки судових справ в апеляційні та вищі суди та укладання цивільно-правових угод для здійснення робіт з обслуговування судів.

Наказом також введено тимчасовий мораторій на встановлення різного роду доплат та на збільшення штату. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук