Світовий банк дав Україні $382 млн кредиту на програми з енергозбереження

Світовий банк підписав з Україною кредитні угоди на $382 млн на проекти з підвищення енергоефективності у сфері централізованого теплопостачання.

Про це 25 червня під час семінару «Східноєвропейське партнерство з питань енергоефективності та екології (E5P) у рамках «Тижня сталої енергетики» у Львові розповів заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорій Семчук.

«Загалом днями ми підписали кілька важливих кредитних угод із Світовим банком, у рамках якого Україна отримає $732 млн: $350 млн підуть на розвиток інфраструктури, ще $382 млн міжнародна фінансова структура  виділила на  проекти, які сприятимуть підвищенню енергоефективності централізованого теплопостачання в нашій країні», – заявив заступник міністра.

Він також розповів, що сьогодні профільними міністерствами розробляються поправки до нормативних актів, які дозволять значно спростити процедури залучення коштів міжнародних фінансових структур, зокрема, грантових, для розвитку ініціатив у сфері енергозбереження.

«Ніколи досі питання енергозбереження не стояло так гостро для України. Сьогодні ми, з відомих причин, не можемо розраховувати на російський газ, а з іншого боку неправильно, що Україна у порівнянні з іншими європейськими країнами витрачає у 2,5-3 рази більше енергоресурсів. Ми змушені максимально ефективно використовувати всі можливі важелі, аби ситуацію змінити», – розповів Семчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук