Світовий банк побачив перші ознаки стабілізації економіки України

Світовий банк побачив перші ознаки стабілізації економіки України

Світовий банк оцінив падіння ВВП України в 2015 році в 10% і зберіг оприлюднений в жовтні минулого року прогноз зростання ВВП України в 2016 році на рівні 1%. Про це повідомив журналістам директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан, повідомив УНІАН.

 «Зараз ми бачимо перші ознаки стабілізації, в кінці минулого року був початок таких ознак. І зараз ми прогнозуємо, що ВВП може вирости на 1% в 2016 році і на 2% – в 2017-му», – сказав Фан під час презентації нового економічного огляду і макроекономічного прогнозу для України.

З позиції Світового банку, реформи матимуть вирішальне значення для досягнення відновлення та сталого розвитку економіки України у 2016 році та наступних роках. Затримка або повна зупинка реформ підірве відновлення економіки і призведе до негативних соціальних наслідків.

При цьому Світовий банк оцінив зростання споживчих цін в Україні в минулому році у 43,3% і прогнозує уповільнення інфляції в 2016 році до 15%, а в 2017 – до 11%.

Зазначимо, ключовий кредитор України Міжнародний валютний фонд прогнозує зростання ВВП України в 2016 році на 2% за інфляції 12%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук