Світовий банк радить відкласти запровадження накопичувальних пенсій в Україні

ЕкономікаАндрій Стець, 11 квітня 20189700
Вводити накопичувальні пенсії в Україні з січня 2019 року зарано, вважають в Світовому банку

У Світовому банку вважають, що вводити накопичувальні пенсії в Україні з січня 2019 року зарано. Про це заявив провідний економіст та керівник програми по Білорусі, Молдові та Україні представництва Світового банку в Україні Фарук Кхан, інформує «Інтерфакс-Україна».

«Пенсійна реформа допомогла підвищити адекватність забезпечення та стабілізувати фіскальні видатки. Додаткові ініціативи у сфері пенсійного забезпечення не мають підривати ці основні засади пенсійної системи», – сказав він.

«Запровадження накопичувальної системи з січня 2019 року має бути відкладене, оскільки це може негативно вплинути на внески до нинішньої системи та створити додаткові фіскальні зобов’язання. Крім того, розвиток фінансових інструментів є недостатнім», – наголосив Кхан.

Зазначимо, що 11 жовтня 2017 року Кабінет Міністрів затвердив план заходів щодо впровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування на 2017-2018 роки. Тоді ж набув чинності закон про пенсійну реформу. Документ, зокрема, передбачає проведення осучаснення пенсій і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук