Свою першу 3G-мережу «Київстар» протестує на жителях Броварів

ЕкономікаОксана Руда, 22 квітня 201520590

Телекомунікаційна компанія «Київстар» розпочала технічне тестування своєї першої 3G-мережі в Броварах Київської області. Про це повідомив проект-менеджер 3G «Київстар» Віталій Губенко, пише «Економічна правда».

«Для цього ми отримали всі необхідні дозволи від УДЦР та Міністерства оборони», – запевнив менеджер.

Зазначимо, «Київстар», «МТС-Україна» і «Астеліт» (life :)) отримали на лютневому аукціоні Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації ліцензії на зв'язок третього покоління.

Першою мережею, яку запустили в тестову експлуатацію, стала 3G-мережа в Харківському метрополітені на початку квітня. Її запустила «МТС Україна». Тести цієї ділянки триватимуть орієнтовно до травня.

«Якісно налаштувати мережу можна тільки запустивши її, тому й був обраний формат включення мережі 3G в рамках цілого міста. Бровари були обрані з причини готовності мережі та отримання необхідних локальних документів. По суті, це «модель» майбутнього включення кожного міста», – сказав Губенко.

Крім технічних фахівців «Київстар» і компанії підрядника Ericsson, які зараз працюють над тестуванням і налагодженням, доступ до технології 3G отримають деякі абоненти для навантаження мережі і створення робочого потоку трафіку. Це до 2% абонентів міста, які вибираються випадковим чином.

Така практика застосовується і в інших країнах на етапі запуску мереж нового покоління. Ці абоненти отримають SMS-повідомлення із запрошенням безкоштовно протестувати 3G. Вже зараз деякі абоненти можуть побачити на своїх телефонах значок 3G, H або H+.

«Після отримання дозволу від регуляторних органів на комерційну експлуатацію в Броварах і повного налагодження мережі, технологія 3G в цьому місті буде доступна всім абонентам «Київстар», – додав проект-менеджер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук