Табаков вважає, що його слова про українців спотворили

Проте наполягає, що української культури без російської не існує

Табаков вважає, що його слова про українців спотворили
фото Еsquire.

Російський актор і режисер, керівник Московського художнього театру імені Чехова Олег Табаков заявив, що його слова про українців та українську культуру були спотворені, і звинуватив журналістів у порушенні етики.

Нагадаємо, телеканал РЕН-ТВ показав сюжет, де Табаков в телефонній бесіді сказав про українців: «Я шкодую їх, розумієте? Вони в якомусь сенсі нікчемні. А зараз я зовсім таку крамольну думку вам скажу. Біда ж справжня полягає в тому, що в усі часи їхні кращі представники інтелігенції, літератури були десь на других чи третіх позиціях після росіян».

Такі слова Олега Табакова викликали бурхливу реакцію. Тепер режисер наполягає, що приватну телефонну бесіду використовували без його відома.

«Я не був попереджений про те, що в мене беруть інтерв'ю. Запис бесіди не був зі мною узгоджений. І мені шкода, що журналісти сьогодні не спромагаються дотримуватися елементарних етичні правила», - написав Табаков  на сторінці МХТ ім. Чехова у Facebook.

Натомість, Табаков впевнений, що української культури без російської не існує.

«І в той же час у мене є своя тверда позиція... щодо російської та української культур, які я вважав і вважаю єдиним цілим. Я називаю цю культуру російською», - йдеться у повідомленні.

«Але не варто мені, людині, в тому числі з українським корінням, розповідати про особливий шлях української культури. Вона була, є і буде частиною нашого спільного надбання. Інакше - розчиниться і згине», - наполягає актор.

Нагадаємо, що у березні минулого року Табаков підписав листа на підтримку агресивної політики президента РФ Володимира Путіна у зв'язку з анексією Криму.

Також варто зауважити, що актор Михайло Пореченков, який стріляв в українських військових у Донецькому аеропорту, працює саме під керівництвом Табакова. Тоді, коли вчинок актора, активно обговорювався в суспільстві, жодної офіційної реакції від керівництва театру не було.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 12

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук