Тарифи на фіксований телефонний зв'язок в Україні зростуть на 17,5%

ЕкономікаО.Г., 28 липня 20155990
Тарифи на фіксований телефонний зв'язок в Україні зростуть на 17,5%

Національ накомісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації , на засіданні у вівторок, 28 липня, прийняла рішення підвищити граничні тарифи на фіксований місцевий зв'язок у середньому на 17,5%. Про це «УНІАН» повідомила прес-секретар НКРЗІ Тетяна Ліговська.

«Комісія своє рішення прийняла, документ буде направлено на узгодження», - зазначила Ліговська.

За її словами, раніше один з найбільших українських операторів «Укртелеком» звернувся до органу ліцензування з пропозицією підвищити тарифи на 25-26%, проте в результаті проведеного аналізу регулятор вирішив збільшити тарифи на 17,5%.

 «Укртелеком» хотів 25-26%, а наші аналітики прорахували і знайшли обґрунтування для підвищення на 17,5%», - зазначила прес-секретар.

Вона також повідомила, що згідно з діючою нормативно-правовою базою, в подальшому нова тарифна сітка узгоджуватиметься з профільними асоціаціями, після чого буде направлена на реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Водночас Ліговська зазначила, що під час засідання робочої групи з тарифів одна з цих асоціацій виступила категорично проти підвищення. Таким чином, Мін'юст в остаточному підсумку може відмовитися реєструвати розпорядження НКРЗІ. «Мін'юст дістає право не зареєструвати документ», - додала вона.

Найбільшим оператором фіксованого зв'язку в Україні є «Укртелеком. Оператор надає послуги зв'язку понад 7 млн абонентів фіксованої телефонії. Контрольний пакет акцій компанії належить групі  бізнесмена Ріната Ахметова «Систем Кепітал Менеджмент».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук