Театр ім. Заньковецької не продовжуватиме контракт із Федором Стригуном та Таїсією Литвиненко

КультураК.С., 27 листопада73386
Театр ім. Заньковецької не продовжуватиме контракт із Федором Стригуном та Таїсією Литвиненко
84-річна Таїсія Литвиненко та 80-річний Федір Стригун працюють у театрі з 1965 року

Головний режисер Львівського національного театру ім. Марії Заньковецької Федір Стригун заявив, що дирекція театру надіслала йому листа, в якому повідомляє, що контракт з ним продовжено не буде. Так само театр не планує продовжувати контракт з дружиною Стригуна, актрисою театру Таїсією Литвиненко.

«26 листопада Федору Миколайовичу Стригуну, моєму батькові, і моїй матері, Таїсії Йосипівні Литвиненко, адміністрація театру надіслала листи з повідомленнями, що контракт з ними продовжено не буде», – підтвердив інформацію про це на своїй сторінці у Facebook син Федора Стригуна та Таїсії Литвиненко Назар Стригун.

Контракт Федора Стригуна завершується 14 грудня 2019 року, йому пропонують оформити співпрацю з театром на основі цивільно-правової угоди, оскільки новий контракт укладено не буде. Таїсії Литвиненко запропонували перехід на 0,5 ставки, або контракт, який завершується 29 грудня 2019 року, не буде продовжено.

80-річний Федір Стригун працює у театрі ім. Марії Заньковецької з 1965 року, а з 1987 року був художнім керівником, а потім головним режисером театру. 84-річна Таїсія Литвиненко в театрі працює також з 1965 року. Нагадаємо, у театрі давно триває конфлікт із непродовженням контрактів.

Так, 26 вересня, після вистави «Украдене щастя», її режисер-постановник Федір Стригун вийшов на сцену та повідомив, що акторові Ярославу Кіргачу дирекція не продовжила контракт. Актори театру виступили на захист Ярослава Кіргача. 25 листопада у театрі відбувся конкурс на заміщення вакантної посади актора драми вищої категорії, в якому переміг колишній актор театру імені Лесі Українки Іван Довгалюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук