Техогляд авто зніматимуть на фото і відео

Економіка24 січня 20115446

Технічний стан авто перевірятимуть діагностичні станції, які пройшли атестацію. Якщо транспортний засіб визнано технічно справним, діагностична стація сама видаватиме талон і протокол проходження перевірки. Такий законопроект підготувало Держкомпідприємництво. Вся процедура, згідно із законопроектом, має зніматися на фото і відео, а інформація зберігатися не менше 3 років.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Держкомпідприємництва.

В протоколі перевірки технічного стану транспортного засобу повинні бути відображені обсяги перевірки, цифровими кодами зазначені усі невідповідності технічного стану. Дані про проведення перевірки станція надсилає до МВС в електронному вигляді не пізніше наступного дня після її проведення. Плата за проходження перевірки регулюватиметься методикою Кабінету міністрів.

Вся процедура, згідно із законопроектом, має зніматися на фото і відео, а інформація зберігатися не менше 3 років. За умисне знищення або незбереження матеріалів фіксації процесу перевірки впродовж встановленого законодавством строку встановлено штраф від 850 до 1700 гривень. Також законопроект надає можливість власникові довіряти право користування транспортним засобом іншій особі, яка має посвідчення водія відповідної категорії за своїм підписом. Нагадаємо, Президент Віктор Янукович пообіцяв звільнити міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова у разі, якщо найближчим часом не буде скасовано техогляд ДАІ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук