Телеканал «Інтер» хочуть позбавити ліцензії за трансляцію «Новорічного вогника»

КультураДарина Цвях, 1 січня 20151206411

Телеканал «Інтер» у новорічну ніч транслював програму за участі російських артистів, які підтримують російську агресію проти України. Зокрема на українському телеканалі заспівало тріо, якому Україна та Латвія  заборонили в’їзд на свою територію, а саме Валерія, Кобзон та Газманов.

У зв’язку із цим член Експертної комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів Олексій Курінний оприлюднив звернення у якому вимагає позбавити телеканал ліцензії.  

«Впродовж новорічної ночі на телеканалі «Інтер» - засилля виконавців, що різко засуджуються суспільством через підтримку ними війни та злочинних дій Росії, - йдеться у зверненні, - Виступали і відомі антиукраїнськими висловлюваннями Й. Кобзон, Валерія, О. Газманов, а також М. Басков, що закликав знищити збройно Майдан-2004».

Подробиці: «Телеканал «Інтер» плюнув в лице всій Україні»

На думку експерта така інформаційна політика «Інтера»  сприяє російській пропаганді
, тож є неприйнятною для українського суспільства. "З огляду на це, вимагаємо позбавлення ліцензії телеканалу Інтер - як такого, що в умовах війни працює на ворога», - пише Олексій Курінний на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що у грудні громадянський рух «Відсіч» увійшов до офісу телеканалу, який є одним з лідерів за обсягами російського та російськомовного контенту з вимогами припинити російську пропаганду на українському телебаченні. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 11

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук