Тендер на перевезення маршрутками у Львові не проводився з 2007 року

Економіка17 лютого 20110

Востаннє тендер на визначення надавачів послуг з перевезень маршрутним транспортом у Львові відбувався у 2007 році. Про це 16 лютого повідомив начальник відділу транспорту Львівської міської ради Іван Радь.

І.Радь прокоментував ZAXID.NET : «У 2007 році були внесені зміни у законодавство щодо процедури проведення конкурсу, відповідно, ми мали змінити положення про проведення конкурсу у міській раді. Поки фахівці ЛМР працювали над цим положенням, депутати скасували склад конкурсного комітету, що був до того, а склад нового не могли затвердити аж до кінця каденції».

Відтак, як інформували депутати постійної депутатської комісії із питань інженерного господарства, транспорту і зв’язку ЛМР, існувала практика продовження договорів перевізникам до проведення конкурсу.

Начальник відділу транспорту ЛМР поінформував, що сьогодні у Львові працює 23 компанії-перевізники, вони обслуговують 72 автобусні маршрути. Із них 19 перевізників на цей час працюють за договорами, термін дії яких продовжено до проведення нового конкурсу з визначення перевізників.

І.Радь повідомив, що до початку 2011 термін дії договору завершився в одного перевізника, закінчиться договір до кінця березня ще в одного, а в 5-ти договори закінчаться до кінця квітня.

«Новий конкурс буде проводитися тоді, коли буде затверджена маршрутна мережа Львова, проект якої мають підготувати науковці «Львівської Політехніки». Вони дадуть її затвердження виконкому, після її затвердження можна буде проводити тендер», - заявив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук