Термін експлуатації ліфта, який вбив жінку в Луцьку, вийшов півроку тому

Термін дії експлуатації луцького ліфта, в якому 12 вересня загинула жінка, закінчився у березні 2017 року, повідомила прес-служба управління Держпраці у Волинській області.

Нагадаємо, у Луцьку 12 вересня через несправність ліфта у житловому будинку загинула 28-річна жінка. Її затиснуло між кабіною та шахтою ліфта.

Як повідомили у Держпраці, спеціалісти у жовтні 2016 року провели експертно-технічне обстеження ліфта, що експлуатується з 1979 року. Вони надали негативний висновок з переліком недоліків, відображених у відомості дефектів.

У серпні цього року ТОВ «Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Волиньліфт» провело капітальний ремонт ліфта. Однак після позачергового технічного огляду його фахівцем. Власник не отримав позитивного висновку і ввів ліфт в експлуатацію.

У Держпраці наголосили, що рішення про введення ліфта в експлуатацію приймає власник на підставі позитивного висновку технічного огляду та за наявності дозволу на експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук