Тернопіль також хоче заборонити продаж алкоголю вночі

Економіка4 лютого 20112

Після 22:00 в Тернополі заборонять торгувати алкоголем. На сайті міської ради днями оприлюднили рішення щодо впорядкування продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв в роздрібній торгівельній мережі міста.

Рішення про заборону продажу алкоголю у нічний час прийматимуть упродовж 30 днів. Пропозиції та зауваження щодо проекту тернополяни можуть надавати у письмовій формі та телефоном. Також голоси мешканців міста враховуватимуть на громадських слуханнях.

Начальник відділу торгівлі та побуту управління торгівлі Тернопільської міськради Галина Горєва пояснила: «Цей проект рішення ми розробляли, враховуючи численні скарги мешканців міста. Багато скарг надходить на адресу міської ради стосовно порушення громадського порядку з 22:00 біля закладів, які мають нічні режими роботи і які торгують алкоголем».

За словами Галини Горєвої, цілодобові магазини із прийняттям цього рішення у збиток не працюватимуть. Хоча думку власників нічних торгових точок поки ніхто не питав.

Галина Горєва додала: «Я не думаю, що в загальному це вплине на товарообіг і на загальну виручку».

Відповідно до проекту, в Тернополі припинять продавати алкогольні напої з 22:00 до 08:00. Але це правило стосуватиметься лише торгівельних мереж міста. Винятком будуть заклади ресторанного господарства, більшість яких працює у нічний час.

Міський голова Тернополя Сергій Надал зазначив: «Є дуже багато звернень від релігійних громад, правоохоронних органів, від батьків, які скаржаться на те, що у вечірній час дуже багато продається алкоголю, а особливо на зупинках. Це призводить до різного роду не зовсім приємних ситуацій, навіть до погіршення криміногенної ситуації. Тому запропонований проект винесений на обговорення громади. Вона ж і має для себе прийняти рішення», повідомляє ІНТБ.

Нагадаємо, продаж алкоголю в нічний час заборонено у Львові, Луцьку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук